صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فلفل می تواند از دست دادن وزن می دانید؟
May 09, 2016

فلفل این دلیل که مردم نمی تواند رد: سوزاندن چربی بدن خود و پلاستیک!
فلفل قرمز شیرین یا گرم فلفل قرمز یا فلفل همه همان است.
کلیدی است برای سوزاندن چربی فلفل کپسایسین, تنها یک یا دو spoonfuls از آن برای تحریک طعم و مزه غذا خوردن بلافاصله، "کافی" سیگنال به مغز منجر به شدت کاهش می یابد اشتها صادر خواهد شد. در عین حال یکی دیگر از نقش های عمده از کپسایسین تحریک سیستم حرارتی بدن سرعت سوخت و ساز بدن. حرارت سریع سیستم قادر به بهبود بهره وری از بدن، می تواند مانند ماشین های سریع در حال اجرا می تواند به مقدار زیادی سوخت هیدروکربن مصرف.

تند غذا خوردن، شما می توانید بیش از 25% از کالری مصرف. که در شکم سوزاندن نوشیدنی غنی از کافئین چای داغ اثر واضح تر است. فلفل می تواند ترویج تولید دو آنزیم vivo در، در روند سوزاندن چربی در حالی که آنها "سلول های چربی تخلیه متقاعد می تواند" در حالی که جلوگیری از تجمع چربی بیش از حد. چون کپسایسین تحریک تولید اندورفین و سروتونین قوانین این رژیم غذایی کاهش وزن بدون هر گونه همراه است، اما همچنین شما خلق و خوی خوب اجازه.

در رژیم غذایی روزانه، اگر می خواهید طعم بدون ترس از بدن، چگونه می توانم? شما اول نیاز به مواد غذایی تند است که بهتر است برای سوزاندن کالری بعدی. اگر می خواهید کنترل اشتها شما به یاد داشته باشید که غذاهای غنی از پروتئین آسان برای افزایش اشتها، بنابراین آن را قرار داده و پیاز را در ظرف باید. زیرا آنها جایگزین به کپسایسین استفاده کنید بسته بندی ادویه، انجام، آن کار نمی کند. هنگامی که انجام یک ظرف ادویه در تمام گل پس از دو ساعت باید، در نهایت، کپسایسین خودکار گرم خواهد شد.

اما چگونه داغ بودم به انجام? Spicy کپسایسین ایجاد می شود، آن را تحریک پایانه های عصبی حس درد. اجازه دهید در دهانتان از تند، یک راه خوب: به طور منظم غذا خوردن فلفل قرمز، کمی به آن و احساس درد در مغز به آرامی بی حس خواهد شد.

من تازه کار Chila آغاز شد سعی کنید هر روز، و وعده های غذایی شام هر توصیه کوچک دهان و چون پروتئین در شیر تحریک gustatory کپسایسین ناشی از اسید معده به راحتی می توانید سپس کمی شیر یا ماست، نوشیدن. آن نیز می تواند حاوی پودر فلفل چاشنی به آرامی به انطباق جدید، و سپس به تدریج گسترش سطح تحمل آنها برای فلفل. ایده آل برای خوردن فلفل سبز که سرشار از ویتامین ها و کپسایسین طعم فلفل سبز و نسبتا کوچک، اما همچنین به جلوگیری از اسید معده خوب است.

در همان زمان تند غذا، برخی از صبحانه خوردن: بیداری متابولیسم بدن و جلوگیری از نفوذ گرسنگی بعد از مدتی; شیر کم چرب, که اجازه می دهد تا شما فورا احساس سیری را انتخاب کنید; اغلب کرم کیک در صبح خوردن، در مقابل ما می توانیم خوردن کمی فلفل تکه; چهار بار در روز برای خوردن میوه به مکمل ویتامین ها و سرشار از فیبر. وجود دارد دو نوع مردم باید مراقب باشید در هنگام خوردن فلفل قرمز.


درباره کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیفیت بخار طبیعی استریل فلفل قرمز و فلفل قرمز، لطفا با من تماس بگیرید

لینا از 16 سال کارخانه کارخانه فلفل قرمز و فلفل قرمز

تلفن: 0086-18366265060

اسکایپ: wbxlina

linawang@taifoongfoods.com